teknoloji
teknoloji kenti
teknoloji forumu
teknoloji dünyası
Teknoloji Şehri
Bilim Ve Teknoloji
Teknoloji Haberleri
tema paylaşımı
webmaster

Şartlar-Koşullar

SATIŞ SÖZLEŞMESİ


18 YAŞINDAN KÜÇÜK KİŞİLER ithaltutun.com'DAN ALIŞVERİŞ YAPAMAZ.  ÖDEME İÇİN HAVALE VE KAPIDA ÖDEME  METODU MEVCUTTUR BUNLARIN HARİCİNDE BİR ÖDEME METODUMUZ YOKTUR.SİPARİŞ TARİHİNDEN SONRA GERÇEKLEŞEN, DAHA ÖNCEDEN ÖNGÖRÜLEMEYEN SEBEPLERDEN (TABİİ AFET, SAVAŞ, TERÖR, İLETİŞİM HATLARINDAKİ BÜYÜK SORUNLAR VS.) DOLAYI SÖZLEŞMEYİ İMZALAYAN TARAFLARIN SORUMLULUKLARINI YERİNE GETİREMEMELERİ VE BU DURUMUN ONBEŞ (15) GÜNDEN FAZLA SÜRMESİ DURUMUNDA TARAFLARIN HER BİRİNİN TEK TARAFLI FESİH HAKKI DOĞACAKTIR.

ithaltutun.COM'DAN, SATIŞA SUNDUĞU ÜRÜNLER İÇİN STOK TUTMAMAKTADIR. MÜŞTERİLERİ TARAFINDAN SİPARİŞ EDİLEN ÜRÜNLER, ÜRÜNÜN ÜRETİCİSİ, DİSTRİBÜTÖRÜ VEYA DAĞITICISINDAN TEMİN EDİLEREK ULAŞTIRILMAKTADIR. NADİREN DE OLSA, TEDARİKÇİ FİRMA STOKLARINDA BULUNMAYAN ÜRÜNLER YÜZÜNDEN GECİKMELER YAŞANABİLİR. BU TÜR SORUNLARDAN DOLAYI ÜRÜNÜN TEMİN EDİLEMEMESİ VEYA TESLİMATIN GECİKMESİ DURUMUNDA MÜŞTERİLERİMİZ BİLGİLENDİRİLİR VE İSTENİRSE ÜRÜN BEDELİ OLARAK ALINMIŞ OLAN TUTAR İADE EDİLEREK SİPARİŞ İPTAL EDİLİR. 

ithaltutun.COM, MÜŞTERİLERİNE SATIN ALDIKLARI ÜRÜNLERİ KARGO İLE GÖNDERMEKTEDİR. TESLİMAT SIRASINDA ÜRÜN PAKETİ MÜŞTERİ TARAFINDAN KONTROL EDİLMELİ, HASARLI PAKETLER TESLİM ALINMAYARAK TUTANAK TUTTURULMALIDIR. DAHA SONRA SİTEMİZİN İLETİŞİM BİLGİLERİ KISMINDAKİ TELEFON NUMARALARI ARANARAK DURUM BİLDİRİLMELİDİR. BUNUN AKABİNDE SİPARİŞ YENİDEN HAZIRLANARAK EN KISA ZAMANDA GÖNDERİLECEKTİR. EĞER HASARLI, PAKETİ AÇILMIŞ ÜRÜNÜ TESLİM ALIRSANIZ KARGO FİRMASININ ÜRÜNÜ SİZE TAM OLARAK ULAŞTIRDIĞINI KABUL ETMİŞ OLURSUNUZ. SATIN ALINAN ÜRÜNLER, FATURA TARİHİNDEN İTİBAREN YEDİ (7) GÜN İÇERİSİNDE, PAKETİ AÇILMADAN, KULLANILMADAN VE NEDENİ BELİRTİLEREK İADE EDİLEBİLİR. ithaltutun.COM 'DAN ALIŞVERİŞ YAPAN KİŞİ VE KURULUŞLAR YUKARIDAKİ MADDELERİ KABUL ETMİŞ SAYILIR.